אתר משרד החינוך


לוגו מומלצים
  שלום אורח   |    התחבר    |    מורה חדש/ה    |    התנתק                                                   דרושים         עזרה

הצהרת פרטיות

Moked.Education.gov.il

האמור להלן מתייחס לנשים וגברים כאחד ומנוסח בלשון זכר

חשיפת פרטים אישיים:
Exams.CSIT.org.il עושה את המירב כדי להמנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים והמידע המצטבר תוך כדי שימוש באתר Moked.Education.gov.il.  הפרטים שיפורסמו הם אלו המוצגים בדף המורה/משתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולא יימסר לצד ג' כלשהו , למעט:
א. מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע
ב. קיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.

אבטחה:
Moked.Education.gov.il  משתמשים ב"Cookies" על מנת לפשט את ניסיונו של המשתמש ולחסוך ממנו את הזנת פרטי הכניסה שלו כל פעם מחדש.
האתר ממוקם על שרת משרד החינוך, בחוות שרתי משרד החינוך. האתר נבנה ברצון טוב לשפר את המלצת המפמ"רים להצבת המומלצים לבתי הספר

קישורים:
Moked.Education.gov.il  מכיל קישורים לאתרים אחרים. לתשומת לבך, ברגע שאתה "מקליק" על אחד מהקישורים כאמור, אתה "מקליק" על אתר אחר. אנו מבקשים כי תקרא את ההתחייבות לשמירה על פרטיות הנוגעת לאותם אתרים מאחר והתחייבותם כאמור עלולה להיות שונה משל Moked.Education.gov.il.

פורום ומערכת התגובות:
כדי להשתתף במערכת הפורום/תגובות/דיווח על תקלות/יצירת קשר  של Moked.Education.gov.il  ייתכן  ששמך יפורסם במסגרת זו. שמך והפרטיים האישיים יחשפו לפני המפקח המרכז, מנהלי האתר ובאי כוחו למטרות קידום ההוראה והצבת המומלצים  Moked.Education.gov.il מזהיר מפני מסירת מידע אישי נוסף (כגון שמות וכתובות, מספרי טלפון, מספרי תעודות זהות ומספרי כרטיסי אשראי) לאנשים זרים באינטרנט, מכיוון שהם עלולים להשתמש במידע זה לגרימת נזק או למטרות לא חוקיות.

יצירת קשר עם צוות Moked.Education.gov.il:
בכל שאלה שיש לך בנוגע למסמך זה או מדיניותו של האתר או האופן שבו הנך פועל באתר יש לפנות אל צוות Moked.Education.gov.il בכתובת  http://Moked.Education.gov.il/Connection.aspx


שימוש בדואר אלקטרוני
מעת לעת   Moked.Education.gov.il  ישלח  דואר אלקטרוני לגולשים הרשומים בנושאים הקשורים לעניינים בהם עוסק האתר או נושאים הקשורים בהצבת המומלצים והוראה בכלל .
 
 
תנאי שימוש באתר | הצהרת פרטיות | צור קשר